Členové Hospodářské komory

 1. 2K CONSULTING s.r.o.

  Poradenská, personální a konzultační činnost, zprcování odborných studií a posudků. Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení. Provozování sportovních, kulturních, kulturně-vzdělávacích akcí, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a odborných akcí. Zahraniční obchod. 
  http://www.2kconsulting.cz

 2. ALTAIR SOFTWARE s. r. o.

  Zaměřujeme se na zakázkový vývoj a realizaci mobilních aplikací všech operačních systémů, které jsou součástí většiny chytrých telefonů na českém a světovém trhu. Vyvíjíme aplikace na míru jak pro chytré telefony, tak pro tablety. Klademe důraz na jednoduché ovládání mobilní aplikace bez zbytečných a komplikovaných funkcí a na dokonalé uspokojení potřeb uživatelů.
  http://www.altairsoftware.cz/

 3. AMCO - Dr. ADAM ZIMOVČÁK

  Obchodní sdružení AMCO vzniklo roku 2001 jako nutná a přirozená reakce obrany drobných podnikatelů v potravinářské sféře vůči nástupu nadnárodních řetězců.
  http://www.sdruzeniamco.cz

 4. BARTONĚK TRUHLÁŘSTVÍ

  Podle Vašich představ jsme schopni zhotovit kvalitní nábytek na zakázku, ať z masivu, lamina či dýhované dřevotřísky. Výrobky ze dřeva dokážeme vybavit jakýkoliv interiér i exteriér, a to od zhotovení návrhu po kompletní realizaci zakázky. Naší specializací je zejména výroba kuchyňských linek na míru, standardních i atypických rozměrů a také zhotovení zahradního nábytku, zvláště pergol.
  http://www.pavelbartonek.com/

 5. Beck&Pollitzer Engineering Services Czech s.r.o.

  Společnost Beck&Pollitzer nabízí odborné inženýrské služby v oblasti stěhování, přesunů strojního zařízení výrobních podniků, instalací strojního zařízení spolu s kompletními službami projektového řízení po celém Spojeném Království, Evropě, Východní Evropě i ve světě. 
  http://www.beck-pollitzer.com/

 6. BERGHOF SYSTEMS, s. r. o.

  Produkty a služby v oblasti IT
  http://www.berghof.cz/

 7. BEST Sportcentrum Olomouc

  Sportovní a společenský komplex BEST Sportcentrum Olomouc nabízí zážitek ze hry a chuť vítězství, radost z pohybu a uspokojení chuťových buněk jen pár minut chůze z centra Olomouce.
  http://best-sportcentrum.cz

 8. BILL, s.r.o.

  Jsme chráněná dílna, odběrem produkce naplníte povinnost dle §81 zákona 435/2004 o povinném zaměstnávání pracovníků se zdravotním postižením. Služby poskytujeme zakázkovým způsobem podle požadavků klientů. Navrhneme řešení i v grafickém náhledu.
  http://www.bill-plasty.cz

 9. BORIS MAHDAL

  Firma byla založena v roce 1994 se zaměřením k provádění zámečnických prací, montáží mechanických zabezpečovacích prvků a systému, servisu trezorů, nonstop nouzovému otevírání zámků byty – auta – trezory.
  http://www.mahdal.cz/

 10. BRAVO LOŠTICE spol. s r.o.

  Firma BRAVO Loštice spol. s r.o. nabízí služby v kovoobrábění, tj. obrábění, řezání, lisování, dělení kovů a zámečnické práce. Výrobní program, jakož i technické vybavení, jsou v převážné míře orientovány na obrábění větších strojních součástí. Významný podíl výrobního programu tvoří dělení materiálu, kde kromě klasického dělení na pásových pilách, vlastní společnost technologie pro tvarové řezání materiálů vysokotlakým vodním paprskem nebo plazmou.  
  http://www.bravolostice.cz

 11. Brazzale Moravia a.s.

  Gran Moravia: Sýrárna Brazzale Moravia byla v roce 1996 založena v srdci Moravy v blízkosti Olomouce. Podnik, věren starým tradicím ručního zpracování, vznikl právě z obdivu pro starodávné umění výroby sýru a protože zdejší mléko je mimořádně kvalitní. S pomocí osobního nasazení techniků a expertů na sýr se neustále rozvíjí ve snaze maximálně vylepšovat kvalitu.  
  www.brazzalemoravia.com

 12. BRONISLAV STARÝ - EBENIST

  Značka Ebenist představuje výrobu solitérů, atypického nábytku a bytových doplňků vznikajících dle vlastních návrhů, ale i ve spolupráci s architekty. Jednotlivé výrobky nesou prvky řezby, intarzií, dýh sesazovaných do vzorů a ohýbaných ploch.
  http://www.ebenist.cz

 13. CLEAN4YOU, s.r.o.

  Společnost Clean4You s.r.o. je zaměřena na údržbu, čištění a generální opravy vybavení obchodů, včetně návrhu a realizace nových individuálních řešení. Máme široké zkušenosti s údržbou, opravami a čištěním nákupních vozíků a řadíme se tak k nejlepším evropským společnostem v této oblasti. S ohledem na ekologii a vlivem na bezprostřední okolí v místě čištění jsme vyvinuli vlastní speciální techniku a technologie s nulovým dopadem na životní prostředí. Tuto techniku používáme zvláště při čištění nákupních vozíků a košíků u nákupních center. Clean4you s.r.o. se také zaměřuje na dodávky nových i repasovaných vybavení obchodních prostor, jako jsou mimo jiné vstupní turnikety, pokladní pulty, regály, prodejní stoly, dělící stěny, a to od různých světových výrobců. Od roku 2011 jsme se v rámci rozšiřování společnosti a jejím zkvalitňování začali věnovat oblasti dodávek sportovního vybavení a zámečnických prací ve stavebnictví.
  http://www.cleanforyou.cz

 14. CONSULTING 4U, s.r.o.

  Společnost Consulting 4U zahájila svoji činnost v březnu roku 2000. Orientuje se především na poskytování služeb v oblasti analýzy, implementace a podpory provozu rozsáhlých informačních systémů pro plánování a řízení podnikových zdrojů.
  http://www.c4u.cz

 15. ČESKÁ SPOŘITELNA, a.s.

  Kořeny České spořitelny sahají až do roku 1825, kdy zahájila činnost Spořitelna česká, nejstarší právní předchůdce České spořitelny. Na tradici českého a později československého spořitelnictví navázala v roce 1992 Česká spořitelna jako akciová společnost. 5,2 milionu klientů, které dnes Česká spořitelna má, hovoří zcela jasně o jejím pevném postavení na českém trhu.
  http://www.csas.cz

 16. Dagmar Ťulpová

  Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence.
  dtulpova@seznam.cz

 17. David Pešát

  Dovoz a prodej zahraničních vín.
  pesat.dobra-nalada@email.cz

 18. Direct Economy a.s.

  Společnost DIRECT ECONOMY a.s. byla založena v roce 2000 za účelem poskytování komplexních služeb v oblasti vedení účetnictví a personálně-mzdové agendy, daňového poradenství a auditorských služeb.
  http://www.deconomy.cz

 19. doc. Mrg. Jiří Drábek, PhD.

  Provádění určování otcovství pomocí testu DNA.
  http://www.dnabased.com

 20. Dohnal Pertot Slanina, advokátní kancelář, v.o.s.

  Výkon advokacie.
  http://www.akdps.cz/

 21. Drinex Olomouc, s.r.o.

  Společnost Drinex zajišťuje expresní a nápojovou službu nejen do kanceláří a provozů, ale v poslední době i do domácností. Mimo káv a instantních nápojů nabízíme kvalitní barelovou vodu ve dvou značkách o objemu 18,9 l a 11l - pramenitou vodu Šumavský pramen a přírodní minerální vodu Estian Excelsior.
  http://www.drinex.cz/

 22. EDUKOL vzdělávací a poradenské sdružení s.r.o.

  je vzdělávací a poradenská firma usilující svou činností o zavádění pozitivních změn v naší společnosti souvisejících se zlepšováním podmínek pro úspěšný a důstojný život. Od roku 1994 vzděláváme témata z oblasti řízení lidských zdrojů a problematiky Evropské unie jak ve veřejné správě, tak v soukromém i neziskovém sektoru. V těchto oblastech také provádíme poradenskou a expertní činnost. Realizujeme několik „evropských“ projektů, díky kterým můžeme prosazovat a zavádět inovativní prvky do oblasti zvyšování kvality veřejné správy, podpory začínajících podnikatelů a práce se skupinami ohroženými sociální exkluzí (vězni, migranti, matky na mateřské dovolené, atp.), napomáháme rozvoji sociální ekonomiky v České republice.
  http://www.edukol.cz/

 23. EGT Express CZ s.r.o.

  EGT EXPRESS CZ je mezinárodní přepravní společnost se zaměřením na východní Evropu a střední Asii. Snahou společnosti je mezinárodní přepravní a logistické propojení Evropy se státy bývalého Sovětského svazu a Blízkého východu. Našim cílem není pouze kvalitní a spolehlivá mezinárodní přeprava a logistika, zakázky řešíme s maximálním profesionálním nasazením a dbáme i na vzájemné osobní a lidské vazby, jako důkaz, že i náročný logistický proces může mít přívětivou tvář.  
  http://www.egt.cz/

 24. Elzaco s.r.o.

  Při své práci vycházíme z dlouholetých zkušeností v oblasti projektování, elektromontážních prací, výroby rozvaděčů a řízení technologických procesů. Cenné jsou i technologické zkušenosti z oblasti obnovitelných zdrojů energie např. malých vodních elektráren, větrných elektráren, dále z oblasti dřevozpracujícího průmyslu, energetiky a stavby jednoúčelových strojů. V oblasti elektromontážních prací je naše společnost zaměřena na rozvody nízkého napětí v průmyslu a občanské výstavbě. Vzájemná vazba na měření, regulaci a systémy řízení technologických procesů umožňuje komplexní dodávky včetně dokumentace, komplexních zkoušek a zaškolení obsluhujícího personálu.  
  http://www.elzaco.cz/

 25. ESFCZ s.r.o.

  Provádíme poradenství a konzultace pro klienty, kteří chtějí čerpat finanční prostředky z Evropských i jiných fondů.
  www.esfcz.cz

 26. EUROGEMA CZ, a.s.

  EUROGEMA CZ, a. s., je jednou z pěti největších stavebních firem v Olomouckém kraji. Portfolio podnikatelských aktivit tvoří dodávky pozemních a inženýrských staveb na klíč zejména v olomouckém regionu a provádění speciálního zakládání staveb v celé ČR. Společnost dále aktivně působí na trhu s realitami a v oblasti developingu.
  http://www.eurogema.cz

 27. Exerion Precision Technology Olomouc s.r.o.

  Exerion Precision Technolog Olomouc spojuje to nejlepší ze dvou různých světů: zkušenosti, odbornost a nízké náklady východní a střední Evropy a západní inovační know-how a techniky řízení. Společnost byla založena v Olomouci v roce 1998 s hlavním cílem vybudovat a upevnit svoji pozici na trhu jako výrobce a dodavatele kvalitních montážních modulů s vysokou přidanou hodnotou.
  http://www.exerion.cz/

 28. FERMAT STROJE LIPNÍK s.r.o.

  Společnost Fermat Stroje Lipník, s.r.o. je členem skupiny Fermat Group a.s., byla založena v roce 2010 a navazuje na mnohaletou tradici výroby obráběcích strojů v Lipníku nad Bečvou datovanou až k roku 1896. Společnost Fermat je profesionálním výrobcem horizontálních vyvrtávaček v České republice a realizuje dodávky svých strojů do různých odvětví průmyslu po celém světě.  
  http://www.fermatlipnik.cz/

 29. FLY UNITED s.r.o.

  Provozování cestovní kanceláře se zaměřením na zajišťování obchodních cest korporátních klientů - letenky, transfery, ubytování, víza, pojištění, pronájem automobilů a další. Česká soukromá cestovní agentura a kancelář FLY UNITED s.r.o. působí na trhu cestovních služeb již od roku 1993 a v současnosti patří mezi nejvýznamnější prodejce letenek a dodavatele služebních cest. Filozofií společnosti je spokojený zákazník a k tomu, současně s nejmodernější technologií, komplexním know-how, spoluprací s partnery po celém světě a dobrou firemní kulturou a etikou nemalou měrou přispívají i vzdělaní a zkušení cestovní konzultanti.
  www.flyunited.cz

 30. Gastroland restaurants s.r.o.

  Pohostinská činnost - italská restaurace

 31. Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

  Dodáváme čerpadla pro otopné soustavy, systémy klimatizací, zvyšování tlaku kapalin.
  http://www.grundfos.com/

 32. Helena Kociánová

  Poskytování finančního poradenství a pojištovací služby.
  kocianova.helena@gmail.com

 33. Ing. Anna Mestická

  Internetový marketing. Tvorba, design,optimatizace webových stránek a profilů na sociálních sítí. 
  http://www.annamesticka.cz

 34. Ing. Bc. Michal Ondra

  Poradenství a konzultace v oblasti B2B.
  https://www.facebook.com/michal.ondra

 35. Ing. Jaromír Benedikt

  Provádíme geodetické práce, zaměření rodinných domů a inženýrských sítí, rozdělení a vytyčení hranic pozemků a měření GPS.
  http://www.geodet-geodeticke-prace.cz

 36. Ing. Jaromír Kouřil - DREVOS

  Výrobe dřevěných obalů: bedny překližkové i celodřevěné, přepravní podlahy pod stroje, palety atypické, prosté i EUR, podlážky, proklady, hranoly, prkna, paletové skládací nástavce. Provádíme tepelné ošetření dřevěných obalových materiálů IPPC pro export do celého světa. Sušení řeziva v moderní komorové sušárně.
  http://www.drevos.cz/

 37. Ing. Jaroslav PEJZL - soudní znalec

  Znalecká činnost v oboru dřevozpracování, odvětví dřevozpracování, specializace na výrobu a instalování konstrukčních elementů do interiérů a exteriérů. Poradenská a konzultační činnost v oboru dřevozpracování a příbuzných oborů včetně vypracování odborných posudků a expertíz.
  jaroslav.pejzl@seznam.cz

 38. Ing. Josef Rozsíval

  Poskytování služeb pro obor správy financí ve spolupráci s nadnárodními společnostmi, zajišťování servisu a sestavování portfolií, jak pro soukromé osoby, tak i rychle likvidní firemní finance.
  http://www.kimberlit.cz/

 39. Ing. Martin Jára

  Dotační poradenství
  martin.jara@seznam.cz

 40. Ing. Martin Kůstka

  Správa pohledávek, poradenská a konzultační činnost.
  kustka.m@gmail.com

 41. Ing. Mgr. TOMÁŠ SÝKORA - TOSA marketing

  Ekonomické poradenství, restrukturalizace firem, předcházení úpadku výrobních a obchodních společností, insolvence – postup podle zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení, řízená likvidace firem a společností, vymáhání a kapitalizace pohledávek.
  http://www.tosamarketing.cz/

 42. Ing. Michal Španner

  Opravy hodin, hodinek a šperků.
  michal.spanner@quick.cz

 43. Ing. Milan Indra

  Nabízíme služby: soudní znalec v odvětví ceny a odhady nemovitostí. Oceňování nemovitostí, pozemků, zahrad, bytů, rekreačních chat a chalup. Vypracování znaleckých posudků.
  http://www.odhady-nemovitosti-ol.cz/

 44. Ing. Miroslav Mačák

  Region Haná
  miroslavmacak@seznam.cz

 45. Ing. Odon HAJÍČEK

   Poradenství a odborné vzdělávání.
  hajiceko@volny.cz

 46. Ing. Pavel Zmitko

  Zprotředkovatelská činnost v oboru neživotního pojištění (občanské, průmysl, zemědělství a podnikatelů). Obchodní konzultant firmy Diamond International Corporation, a.s.   
  http://www.atol-pojisteni.cz

 47. Ing. Radek MELICHÁREK

  Vyrábíme a prodáváme svařovací techniku pro pájení. Dodáváme tavidla pro měkké i tvrdé pájení korozivního či nekorozivního hliníku.
  http://www.fluxamat.cz

 48. IT-Matchmaker CZ

  Služby a nástroje pro dodavatelsky nezávislý výběr podnikového softwaru, poradenství pro implementační projekty, audity podnikových IS, provoz portálu www.it-matchmaker.cz

 49. Ivana Zámorská

  Prodej nábytku.
  http://www.jamall.cz

 50. JACOBO EUROPE CZ, a.s. - Penzion Archa

  Nabízíme ubytování ve vybavených dvoulůžkových pokojích. K dispozici je televize se satelitem, minibar či možnost parkování uvnitř areálu.
  http://www.archa-zoo.cz

 51. Jakub Rakušan

  Školení krupiérů
  http://www.kurzykrupieru.cz/

 52. Jan Juránek, BA

   jan.juranek@email.cz

 53. JAROMÍR VYVOZIL - EXIS OLOMOUC


 54. Jiří Žákovský

  Provádíme depozice oxidů, karbidů, nitridů, DLC amikroobloukovou oxidaci na Ti, Al, Zr, úpravy vysokoteplotního toku impulzní plazmy i poradenství.
  jizaky@centrum.cz

 55. Jitka Galbavá

  Prodej košil je našim nosným sortimentem. Proto jich u nás najdete opravdu spoustu...spoustu druhů, střihů, materiálů...Naše nabídka uspokojí muže všech tvarů a velikostí, neboť kromě klasických velikostí u nás najdete jak prosloužené délky, tak i nadměrné velikosti(problém není zajistit i košile chlapecké). Nabízíme košile do zaměstnání, pro volný čas, luxusní, do společnosti i pro tak vzácné příležitosti, jako je třeba svatba. Košile jsou z materiálů jak směsových, tak i stoprocentně bavlněných. Navíc jsou v praktické nežehlivé úpravě, díky které budete neustále jako "ze škatulky". A nakonec důležitá informace - košile, které u nás koupíte, jsou od českých výrobců. Dále nabízíme kravaty, pánské motýlky, manžetové knoflíčky, spony na kravaty, opasky a peněženky. Opravujeme a upravujeme oděvy. 
  http://www.kosileolomouc.cz

 56. K-ELEKTRIC s.r.o.

  Poskytujeme velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. Nabízíme kovové a plastové trubky různých rozměrů včetně silových rozvaděčů.
  http://www.k-elektric.cz

 57. KALHOUS Marek

  Nabídka topenářských prací.
  vevelkatelka@seznam.cz

 58. Kalvoda Design - Šárka Kalvodová

  Stavíme nábytek. Více než 21 let zkušeností. Věříme, že nábytek musí udělat každého šťastným. Proto vyrábíme barevný nábytek. Pro Vaši radost. Všichni hledáme místo, kam uložit své cenné věci, vzpomínky i důležité momenty svého života.
  http://kalvodadesign.eu/

 59. KD TRANSPORT, mezinárodní zasílatelství, spol. s r.o.

  Komplexní logistické služby: mezinárodní a vnitrostátní zasilatelství, přeprava kusových i celovozových zásilek (silniční, železniční, letecká, námořní, kontejnerová, říční, kombinovaná, doprava nadměrně těžkých, nadrozměrných nákladů, nebezpečného zboží, doprava v teplotně řízených režimech, multimodální, skladování ve veřejném, celním a daňovém skladu, distribuce zboží z našich skladů, překládka zboží železnice-silnice, celní deklarace, evidence intrastat, logistické poradenství a outsourcing.
  http://www.kd-transport.cz

 60. KILUS STORE, s.r.o.

  Specialista na výrobu nealkoholických a nízkoalkoholických nápojů. Základem našich výrobků je vysoce kvalitní pramenitá voda z Mariánského údolí. Tato zeměpisná poloha zajišťuje dostatek pramenité vody té nejvyšší kvality.
  http://www.kilusstore.eu/

 61. Komerční banka a. s.

  Komerční banka, a.s. je bankovní instituce působící na českém kapitálovém trhu z většiny vlastněná finanční skupinou Société Générale. Firma se zaměřuje převážně na poskytování drobného bankovnictví, kde zajišťuje komplexní služby jak fyzickým osobám, tak i podnikatelským subjektům. Mezi produkty patří depozitní a úvěrové produkty.
  https://www.kb.cz

 62. Koyo Bearings Česká republika s.r.o.

  Vyrábíme ložiska a automobilové řídící systémy.
  http://www.koyobearings.cz

 63. Kryštof Skutka

  Poskytovatel online vzdělávání v oblasti firemního nákupu - spoluautor projektu online nákupní akademie.
  http://www.lorosoft.cz

 64. Ladislav PILATÍK

  Rehabilitace, masáže

 65. Libor Gašparovič - Agentura GALIA

  Společnost se zabývá polygrafickou výrobou, pořádáním kulturních produkcí, reklamní a propagační činností.

 66. Linkcity Czech Republic a.s.

  Prodáváme byty postavené naší mateřskou společností.
  http://www.vcespd.cz/

 67. Linser Industry Service s.r.o.

  LIS (a jeho dcera Linser Industry service s.r.o.) je rodinný podnik založený počátkem devadesátých let minulého století. Nosnou ideou zakladatele i následovníků je poskytovat zákazníkům produkty a služby v tradičně vysoké německé kvalitě za přijatelné ceny. 
  www.linser.eu

 68. Lukáš Reich


  reich.lukas@seznam.cz

 69. M.L.S. Holice, spol. s r.o.

  Vyrábíme elektromotory asynchronní do 1 MGW a stejnosměrné do 750 KW, brzdové a speciální, alternátory asynchronní a synchronní do 20 MGW.
  http://www.leroysomer.com

 70. MAKRO Cash & Carry Olomouc

  Makro Cash & Carry ČR bylo založeno jako dceřiná společnost firmy SHV Makro. K 1. lednu 1998 převzala veškeré velkoobchodní aktivity společnosti SHV Makro v Evropě firma Metro AG. V České republice patří do sítě Makro Cash & Carry ČR třináct velkoobchodních center. Všechna mají celkovou plochu přibližně 15.000 m2, z toho prodejní plocha činí 9.700 m2. Tato centra jsou zaměřena na velkoobchodní prodej širokého sortimentu potravinářského i nepotravinářského spotřebního zboží registrovaným podnikatelům, obchodníkům a dalším subjektům jako jsou nemocnice, školy, orgány státní správy apod. Jsou atraktivním místem nákupů jak pro maloobchodníky, tak pro velkoobchodníky i velkoodběratele, jakými jsou orgány státní správy, školy, nemocnice a další instituce. Tomu odpovídá i balení potravin – více spotřebitelských balení ve fólii pro maloobchodníky a větší objemy pro gastronomii.
  http://www.makro.cz/

 71. Marta Musilová - Fashion Designer

  Módní dílna a boutique. Návrh a realizace zakázky, doporučení a výběr vhodného materiálu. Poradenství pro typ tváře i postavy.
  www.martamusilova.cz

 72. Meopta-optika, s.r.o.

  Společnost Meopta byla založena roku 1933 jako společnost působící v oblasti výzkumu a vývoje, konstrukční činnosti a ve výrobě optických i mechanických součástí a jejich montáži. Za dlouhou dobu své existence se Meopta stala specialistou na optické produkty nejvyšší kvality pro průmyslové, vojenské a spotřební trhy. Našim zákazníkům nabízíme kompletní řešení jejich požadavků po celou fázi životního cyklu výrobku – od prvotního nápadu až po sériovou výrobu finálního produktu.
  http://www.meopta.com

 73. MERTRADE, spol. s r.o.

  Prodej surovin a poloproduktů pro chemický a farmaceutický průmysl.
  http://www.mertrade.cz

 74. MgA. Radek Holík

  Full-servisová reklamní agentura nabízející svým klientům komplexní služby v oblasti brandingu, marketingu a webových řešení.
  http://www.rency.cz

 75. Mgr. Jiří Zrník, Advokátní kancelář

  Advokátní kancelář Mgr. Jiřího Zrníka v Olomouci poskytuje profesionální a všestranné právní služby podnikatelům, veřejnoprávním korporacím i klientům z řad nepodnikatelského sektoru.  
  http://www.akzrnik.cz

 76. Mgr. Kamil Komenda

  Vydavatelství elektronických magazínů na multimedální platformě.
  http://byzmag.cz/

 77. Mgr. Martin Začal, advokát

  Jako advokát poskytuji klientům právní poradenství ve všech věcech, zejména v oblasti obchodního, občanského a pracovního práva. Zastupuji klienty ve sporných i jiných řízeních, poskytuji jednoduché právní porady, advokátní úschovu, přípravu právních rozborů, smluv a jiných právních úkonů. Svým klientům jsem připraven poskytnout právní služby rovněž v anglickém a španělském jazyce.  
  http://www.zacal-advokat.cz/

 78. MICHAL ŽAROSKÝ - MP TRADING

  Firma MP Trading je autorizovaný prodejce a servis firmy CÍGLER POKLADNY spol. s r.o. výhradního dovozce pokladen EURO. Jedná se o mnohoúčelovou pokladnu s moderním vzhledem, která patří ve své kategorii ke světové špičce.
  http://www.mptrading.cz

 79. Mikulecká Blažena

  STUDIO VISAGE, Kosmonautů 8, Olomouc nabízí a aplikuje výrobky k ošetření pleti zn. Jafra, které jsou hypoalergenní, zcela přírodní s viditelným výsledným efektem. V letošním roce získala tato kosmetika ocenění Zlatý pohár na veletrhu Beauty Ibcheba Praha za inovativní výrobky.
  miku.ol@atlas.cz

 80. Milada Soldánová

  Mobilní dopravní hřiště pro děti.
  http://www.dopravnihriste.eu/

 81. Miloš Bednář


 82. MILOŠ BRÜCKNER - KAMENOSOCHAŘSTVÍ

  Olomoucká firma působící v oboru kamenosochařství. Provádí: výroba a montáž pomníků sekání písma, opravy písma urny z přírodního kamene krycí desky na hroby prodej náhrobních doplňků opravy hrobů  
  http://www.kamenictvi-bruckner.cz/

 83. Monika Janáková

  Hlavním podnikatelským záměrem je kompletní zpracování reklamy, a to jak pro koncové zákazníky, tak i pro reklamní agentury.
  http://www.emvision.cz

 84. Monika Šumavská Vojáčková

  Výroba a prodej reflexologických desek, wellness.
  http://www.stoneboard.cz/

 85. NAPKO spol. s r.o.

  Společnost zabývající se předpínáním mostních konstrukcí, dodáním a instalací volných kabelů a závěsů pro zavěšené a visuté mosty.
  http://www.napko.cz/

 86. NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.

  Nový informační portál pro Krajská města.
  http://www.nejlepsi-adresa.cz

 87. Obchodní společnost KREDIT, s.r.o.

  Návrhy, dodávky a montáž mobilních skladovacích systémů pro paletové, konzolové a speciální typy regálů. Pojízdné regálové systémy pro archivování všech druhů dokumentů. Servisní služby zajišťují revize uvedených systémů, rekonstrukce starých zařízení vlastní i cizí produkce.
  http://www.kredit.cz

 88. OHL ŽS, a.s.

  Provádění stavebních prací se specializací na dopravní, pozemní a inženýrské stavitelství.
  http://www.ohlzs.cz

 89. OLOMOUC TRAINING CENTRE, s.r.o.

  Nabídka vzdělávání, poradenských služeb a rekvalifikací.
  http://www.otc-olomouc.cz

 90. OLTERM & TD Olomouc, a.s.

  Výrobce a dodavatel tepelné energie pro byty, školská zařízení, terciální a komerční sféru, provozovatel Plaveckého stadionu Olomouc a Aquacentra Delfínek
  www.olterm.cz

 91. OLTIS GROUP a.s.

  Integrace informačních systémů podporujících všechny procesy a segmenty železniční dopravy, dodávky výpočetních systémů a technologických celků.
  http://www.oltisgroup.cz

 92. OTTO ŠAŠINA OTTIS


 93. PaedDr. Jiří Hepnárek


  jiri.hepnarek@gts.cz

 94. panfitinka.cz s.r.o.

  Panfitinka.cz je e-shop, nabízející produkty pro instalace topení, vody a plynu. Panfitinka.cz nabízí svým zákazníkům nejen kvalitní a prověřené produkty, ale i mnoho teoretických a praktických rad a doporučení, pro dlouhodobě úspěšnou realizaci jejich projektů.
  panfitinka.cz

 95. PAPCEL, a.s.

  Výroba strojů a technologických zařízení pro papírenský průmysl. Silniční a motorová doprava.
  http://www.papcel.cz/

 96. PAVEL DOLEŽAL EXOTICA P+J DOLEŽALOVI

  Velkoobchod s živými zvířaty, chov ostatních zvířat.
  exotica@iol.cz

 97. Petr Ožana - OPSA

   Poradce
  http://opsa.cz/

 98. PhDr. MILADA HERODKOVÁ - TRAKT

  Poskytování poradensko-konzultačních a vzdělávacích služeb pro hospodářskou oblast.
  http://www.trakt.cz

 99. PhDr. VÍTĚZSLAV KOLLMANN - DIMAS

  Realitní kancelář Dimas se zaměřením na realitní trh na Litovelsku. Kromě realitní činnosti se realitní kancelář zabývá prodejem skenů historických místopisných pohlednic moravské provenience, zejména Olomoucka  a střední Moravy.
  http://www.dimasreality.cz

 100. PhDr. Vojtěch Bednář

  Zabývám se manažerským a mediálním poradenstvím. Mým posláním je pomáhat jednotlivcům a organizacím v komunikaci s médii, s veřejností, uvnitř a navzájem. Ctím důvěru, spolehlivost a zásadu že hlavní je dobro pro klienta. Pomáhám vytvářet hodnoty, hledat řešení problémů a rozvíjet pozitivní schopnosti a znalosti. Jsem přesvědčen, že práce poradce musí být v prvé řadě užitečná a efektivní, až poté efektní, ale ne okázalá.
  http://www.avemedia.cz

 101. Počítačová služba, s.r.o.

  Společnost se zaměřujeme především na vzdělávání dospělých formou rekvalifikačních kurzů (ve svém portfoliu máme více jak 250 akreditací z MŠMT, MPSV a MV ČR) i firemního vzdělávání a na realizaci, administraci a řízení projektů s finanční podporou ESF. Máme také bohaté zkušenosti s realizací státních a firemních zakázek - např. realizace zakázkového školení pro zaměstnance Krajského úřadu Olomouckého kraje, pracovníků obecních úřadů po celé republice v rámci zakázky pro Ministerstvo vnitra ČR (CZECH POINT), úspěšně spolupracujeme také s Armádou ČR při rekvalifikaci odcházejících příšlušníků atd.
  http://www.poc-sluzba.cz

 102. POLYS security ČR s.r.o.

  Společnost POLYS security ČR s.r.o. je ryze českou společností, byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba „Jaroslav Lysák - J.L. SANDOW, soukromá strážní služba“ a pracovala v oblasti fyzické ostrahy a zabezpečení. V návaznosti na požadavky klientů byla činnost postupně rozšířena o úklidové práce, kurýrní služby, elektronickou ochranu a úpravy venkovních ploch. Postupem času vyvstala potřeba změny právní formy podnikání a v roce 2008 byla založena společnost s ručením omezením - „POLYS security ČR s.r.o.“, která pokračuje ve všech činnostech fyzické osoby a rozšiřuje je o správu objektů a realitní služby. Spolu se změnou právní formy došlo k rozšíření územní působnosti firmy i poskytovaných služeb firemního zázemí.
  http://www.polyssecurity.cz

 103. Přeprava na letiště s.r.o.

  Společnost Přeprava na letiště s.r.o. se specializuje na individuální přepravu osob na a z letiště v rámci celé Evropy. Samozřejmostí je nabídka přepravy i do jiných destinací, nejenom na a z letiště. Nabízíme i zajištění autobusové dopravy. Přepravu zajišťujeme vozy Škoda Superb a Volkwagen Caravelle, s maximální kapacitou 8 + 1. Všechny vozy jsou vybaveny Wi-Fi připojením k internetu, tabletem a základním občerstvením. Maximální bezpečnostní výbava je samozřejmostí. Mezi naše klienty řadíme firemní zákazníky, soukromé osoby, sportovce, umělce i politiky z celé Moravy, i východních Čech. Samozřejmostí je přeprava zahraničních hostů – máme mnohaleté zkušenosti se zahraniční klientelou a naši řidiči jsou jazykově vybaveni. Veškeré informace naleznete na www.prepravanaletiste.cz nebo www.airporttransportservices.cz.     

 104. RAKAS s.r.o.

  Moderní desítipatrový hotel pouhých 10 min. chůze od hist. centra města a v klidné zóně měststkých parků. Výstaviště Flora v bezprostřední blízkosti, MHD 300 m od hotelu. Hotel je zaměřen především na kongresovou turistiku a nabízí kvalitní služby i pro náročné hosty. Vyhodou hotelu je rozsáhlé parkoviště s kapacitou cca 160 míst. Hotel disponuje 166 pokoji několika kategorií. V hotelu je moderní Balneo centrum.
  http://www.hotelflora.cz

 105. REAL TRADE PRAHA a.s.

  Naší specializací je kvalitní vojenská technika - v tomto oboru zajišťujeme v rámci celého světa vojenská vozidla, zbraně a zbraňové systémy (včetně munice) a náhradní díly na vojenskou techniku, apod. Vojenská technika se neobejde bez řady služeb, jež zahrnují kromě prodeje a následného odbavení k zákazníkovi i servis a generální opravy, pro něž jsme vybaveni moderní dílnou a lakovnou. Kromě toho je vojenská technika taktéž modernizována naším kvalifikovaným a zkušeným týmem profesionálů  
  http://www.army-military.com

 106. Regionální centrum Olomouc s.r.o.

  Kongresové centrum s celkovou kapacitou 1000 míst nabízí sály a salónky pro 24 až 600 osob. Možnost pořádání kongresů, konferencí, školení, seminářů, výstav, večírků, plesů, rautů. K dispozici komplexní prezentační technika, cateringové zázemí.
  http://www.rco.cz

 107. RK Krása bydlení

  Nabízíme kompletní realitní servis, odhad nemovitostí, oddlužení nemovitosti, vypracování daňového přiznání k daní z převodu nemovitostí, právní a daňové poradenství, vyhotovení kupní smlouvy a smlouvy o úschově peněz u nezávislých advokátů.
  http://www.krasabydleni.cz

 108. SAFETY PRO s.r.o.

  Naše společnost nabízí kompletní servis služeb BOZP a PO a další služby k tomu související. Společnost byla založena dne 8.1.2009 zapsáním do Obchodního rejstříku v Ostravě a je zaměřena na poskytování služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany, projektové činnosti ve výstavbě a provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Zakladatelé společnosti provádí činnost v těchto oborech řadu let a patří mezi uznávané odborníky.
  http://www.prosafety.cz

 109. Sdružení CEPAC - Morava

  Nabízíme přípravné kurzy pro zakladatele malých podniků.
  http://www.cepac.cz

 110. Senipol, s.r.o.

  Senipol, s.r.o. je členem Renomia Network, největší sítě pojišťovacích makléřů ČR. Nabízíme kompletní služby v oblasti pojištění a risk managementu. Aktivně hájíme zájmy svých klientů, zajistíme nejlepší podmínky pojištění, vyřešíme rychle škody, zabezpečíme služby podle potřeb klienta a zajistíme péči zkušených profesionálů. Umožníme našim klientům soustředit se jen na své podnikání.
  http://www.renomianet.cz/

 111. SIGMUNDOVA STŘEDNÍ ŠKOLA STROJÍRENSKÁ, LUTÍN

  Státní střední odborná škola zajišťující výuku čtyřletého oboru mechanik seřizovač.
  http://www.sigmundovaskola.cz

 112. SITAP, s.r.o.

  Společnost se zabývá výrobou a prodejem lisovaného, kloubkového a žebérkového pletiva, svařovaných sítí a zpracováním drátu, který prodává jako rovnaný nebo tažený v cívkách. Drát i pletivo vyrábí ve standardních rozměrech nebo i na zakázky, rozměry dle přání zákazníků.
  http://www.sitap.cz/

 113. Siwatec, a.s.

  Společnost Siwatec s více než dvacetiletou tradicí je významným dodavatelem čerpací techniky v České republice. Siwatec nabízí řešení v oblasti čerpání různých médií v mnoha průmyslových odvětvích. Nedílnou součástí služeb zákazníkům je bezplatné technické poradenství, projekční činnost a také dodávky náhradních dílů včetně servisu. Siwatec a.s. patří do skupiny Siwatec Group společně se společnostmi ABO valve, s.r.o., která se zabývá výrobou a prodejem armatur, a Aqua Industrial, s.r.o. zaměřenou na závlahové systémy a zasněžování.  
  http://www.siwatec.cz

 114. SMART Financial s.r.o.

  Stabilní a dynamická finanční skupina, která na českém a slovenském trhu působí již od roku 1993. Prostřednictvím dceřiných společností nabízíme široké spektrum kvalitních finančních služeb domácnostem, podnikatelům, firmám i veřejnoprávním institucím. Naši zákazníci oceňují profesionální a seriózní přístup s důrazem na efektivní řešení individuálních potřeb každého z nich.
  http://www.smartfin.cz

 115. SPL Holding a.s.

  Naše akciová společnost je moderní a dynamicky se rozvíjející strojírenskou firmou, která stojí v čele uskupení významných výrobců čerpací techniky a čerpadel v České republice.
  http://www.sigma.cz

 116. SPRÁVA ŽELEZNIČNÍ DOPRAVNÍ CESTY STÁTNÍ ORGANIZACE

  Správa železniční dopravní cesty s.o.(SŽDC), Odbor majetkový a správní (OMS) zajišťuje nakládání (převody, prodej, privatizace, nájem) s nepotřebným majetkem státu, se kterým má právo hospodařit.
  http://www.szdc.cz

 117. STAVOPROJEKT OLOMOUC a.s.

  Nabízíme tyto služby: investorská, inženýrská a developerská činnost. Dodáváme projekty, dokumentace a projekce staveb, geologické výzkumy, územně plánovací dokumentace. Zajišťujeme reprografické služby, energetické audity, měření radonu.
  http://www.stavoprojekt.cz

 118. STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA LITOVEL

  Státní střední odborné učiliště zajišťující výuku čtyřletých oborů mechanik elektronik a mechanik elektrotechnik a nástavbového oboru podnikání.
  http://www.soulitovel.cz

 119. Střední odborné učiliště Velký Újezd, s.r.o.

  Vyučujeme obory kadeřník, kuchař-číšník, krejčí, zahradník-aranžér květin a nástavbové maturitní studium. Nabízíme rodinnou atmosféru, individuální přístup, stáže v zahraničí.
  http://www.souvelkyujezd.cz

 120. Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Uničov

  Škola s dlouholetou tradicí, která vychovala již na 5000 absoventů.
  http://www.unicprum.cz

 121. Střední průmyslová škola strojnická Olomouc

  Jsme bezplatná státní škola, která vychovává jedince do praxe a na vysoké školy, nikoliv pro úřady práce. Po našich absolventech je velká poptávka mezi regionálními i mimoregionálními zaměstnavateli. Přijďte se osobně, telefonicky či emailem poradit. Jsme tu pro Vás a Vaše děti každý den. Těšíme se na Vás. Naším cílem je zkvalitnění kvalifikace absolventů, podpořit jejich chuť do práce, zefektivnění pracovních postupů a pracovních výkonů zájemců, kteří hodlají pracovat ve strojírenských společnostech. Pouze kvalitní technické vzdělání otevírá cestu k prosperitě osobní i celospolečenské. Jsme přesvědčeni, že naše aktivity, vedoucí k zajištění kvalitního a zkušeného lidského potenciálu, splní Vaše požadavky. Vašeho syna či dceru očekává obětavý a zkušený tým pedagogických pracovníků, který má ke studentům vstřícný a partnerský vztah.
  http://www.spssol.cz

 122. Střední škola polygrafická Olomouc

  Střední škola polygrafická Olomouc. Jsme moderním středoškolským zařízením s téměř padesátiletou tradicí a jako jediná škola v rámci Olomouckého kraje zajišťuje výuku studijních profesních polygrafických oborů Reprodukční grafik pro média a Tiskař na polygrafických strojích, ve kterých žáci získají střední vzdělání s maturitní zkouškou.
  http://www.polygraficka.cz/

 123. Střední škola řezbářská Tovačov

  výchova a vzdělávání v oboru řezbář, truhlář  
  http://www.antee.cz/sstovacov

 124. Střední škola technická

  Státní střední odborná škola zajišťující výuku tříletých oborů optik, zámečník, jemný mechanik, obráběč kovů, nástrojař, mechanik opravář, truhlář, instalatér, klempíř, malíř, tesař, zedník.
  http://www.kourilkova8.cz

 125. Střední škola technická obchodní, Olomouc, Kosinova 4

  Státní střední škola zajišťující výuku dvou a tříletých nástavbových v oboru podnikání a elektrotechnika a čtyřletých oborů obchodník, mechanik strojů a zařízení, mechanik silnoproudých zařízení, mechanik elektrotechnik a telekomunikace.
  http://www.kosinka.com

 126. SZŠ a VOŠZ Pöttinga a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Olomouc

  Poskytování výchovy a vzdělávání a jazykového vzdělávání.
  http://www.epol.cz

 127. TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o.

  Nabízíme rekonstrukce a opravy průmyslových, plynových, olejových a elektrických pecí. Dodávky hořáků, topných a řídicích systémů.
  http://www.teplotechna.cz

 128. Tomáš Dočekal

  Poradenská činnost.
  doceto@gmail.com

 129. Tonery Olomouc

  Prodej a služby v oblasti tisku
  www.tonery-olomouc.cz.

 130. TOS Olomouc, s. r.o.

  Společnost TOS Olomouc, s.r.o. patří mezi tradiční výrobce konzolových frézek. Převážná část produkce směřuje k zahraničním zákazníkům. Tradice firmy TOS Olomouc, s.r.o., začíná již v roce 1922, kdy byla založena firma Wagner na výrobu elektrotechnických zařízení.
  http://www.tos-olomouc.cz

 131. Univerzita Palackého v Olomouci

  Univerzita Palackého v Olomouci je vysoká škola s dlouhou tradicí. Byla založena již v 16. století a je tak nejstarší vysokou školou na Moravě a druhou nejstarší v České republice. V současnosti představuje moderní vzdělávací instituci se širokou nabídkou studijních oborů a bohatou vědeckou činností. Na jejích osmi fakultách studuje přes 23 000 studentů, což tvoří celou pětinu obyvatel města Olomouce.
  http://www.upol.cz/

 132. Václav RUMLER

  Naše firma se zabývá servisem hasicích přístrojů a požárně bezpečnostních zařízení a poskytováním služeb v oboru požární ochrany již od roku 1990. Za tu dobu jsme si získali spoustu stálých a spokojených zákazníků, protože v naší firmě pracují pouze odborně vyškolení pracovníci a revizní technici.
  http://www.vaclavrumler.cz

 133. VALIANT TMS - Czech s.r.o.

  TMS CZECH se zabývá hlavně plánováním, robotovou simulací a konstrukcí svařovacích linek pro automobilový průmysl.
  http://www.tms-cz.com

 134. VHH THERMONT s.r.o.

  Poskytujeme stavební činnost, rekonstrukce, přestavby domů, izolace a zateplování fasád a objektů, rekonstruujeme a dodáváme střechy ploché i sedlové. Revitalizace panelových domů a výstavba rodinných a bytových domů.
  http://www.vhh.cz

 135. VLADIMÍR KRČÁL

  Daňové poradenství, vedení účetníctví.
  krcal@vtc.cz

 136. Vladimír Vylášek

  Finanční poradenství.
  vladimir.vylasek@gmail.com

 137. Vodohospodářská společnost a. s.

  Naše společnost spravuje většinu vodohospodářského majetku obcí a měst v okrese Olomouc. Jsme vlastníky hlavních vodovodních přivaděčů, vodojemů, pramenišť a úpraven vody a také některých kanalizací a čistíren odpadních vod.
  vhs-ol.cz

 138. VÝSTAVIŠTĚ FLORA OLOMOUC, a. s.

  VÝSTAVIŠTĚ  FLORA OLOMOUC, a. s. patří k nejvýznamnejším výstavištím v ČR. Nejznámější a největší akcí je mezinárodní zahradnická výstava FLORA OLOMOUC, která se každoročně koná ve třech etapách – jarní, letní a podzimní. 
  http://www.flora-ol.cz

 139. Waldorfská základní a mateřská škola Olomouc s.r.o.

  Provoz soukromé základní školy s waldorfskou pedagogikou.
  http://www.waldorf-olomouc.cz/

 140. ZELOS, s.r.o.

  Obchodní společnost ZELOS, spol. s r.o. je ryze českou firmou, která od roku 1991 provozuje společné stravování formou ekonomického pronájmu, dále ve vlastním zařízení, nebo formou požadovaných služeb. Dalším předmětem našeho podnikání je obchodní činnost. V této oblasti se zabýváme prodejem potravinářského zboží. V současné době v našich provozovnách v Praze, Olomouci a Prostějově zajišťujeme celoroční stravování (výrobu a dodávky jídel včetně výdeje) pro jednotlivé příchozí strávníky (soukromé osoby, důchodci, podnikatelé), malé, střední i velké firmy, pro úřady státní správy a státní podniky.
  http://www.zelos.cz/

 141. ZLKL, s.r.o.

  Závody lehkých konstrukcí Loštice (ZLKL, s. r. o.) jsou ryze českým rodinným strojírenským podnikem, který je zaměřen na kovoobrábění, lisování dílů z plechu, svařování v ochranné atmosféře i na robotizovaných pracovištích a na další doplňkové činnosti, jako jsou povrchové úpravy, montáž, vývoj a konstrukce a v neposlední řadě kontrola kvality. Ve výrobě využíváme nejnovější technologie, jako např. CMT technologii pro svařování hliníku, tlakovou zkušebnu obrobených ventilů do 180 bar a samozřejmě CNC stroje všech uvedených technologií.
  http://www.zlkl.cz

 142. Železářství HAMPL, Milan Hampl

  Prodej železářského zboží, ochranných oděvů a domácích potřeb.
  zelezarstvihampl@seznam.cz

Partneři

 • TOSA Marketing
 • Advokátní kancelář Mgr. Jiří Zrník
 • Olomouc.cz
 • Rency
 • Rozhodčí soud
 • KD Transport
 • Český rozhlas Olomouc
 • Flora Olomouc